Parfum organik me 100% esenca natyrale

dorëzimi është falas nga 49 € blerje 

Varëse Sofie në Ametist dhe Ari

79,00 TTC

Dorëzimi brenda 3-4 ditëve të punës.

Varëse gjysmë e çmuar e prerë Ametist i veshur me ar 18 karat bërë për të përmbajtur Ujë Parfumi Natyror ose një vaj esencial.

Zinxhiri i veshur me ar 18 karat është falas!

Dorëzuar në një Kuti e tanishme me një pipetë mbushëse et 1 shishe pa parfum natyral për të mbushur varësen tuaj, për të zgjedhur nga koleksioni ynë i 7 parfumeve organike natyrore.

Çdo varëse mund të përmbajë 1 deri në 3 pika eau parfum natyral ose vaj esencial për të mbushur veten në zgavrën e varëses me pipetën e siguruar, aroma mbetet për 2 deri në 5 ditë.

Çdo varëse është projektuar me kujdes nga një mjeshtër ekspert në mënyrë që secila pjesë të jetë unike.

Merrni aromat tuaja të preferuara me vete kudo që të shkoni në varësen tuaj me erë. Ai stimulon shqisat tuaja dhe humorin tuaj të mirë nga një përhapje e butë e aromës natyrale pranë zemrës tuaj. Kombinimi i aromës natyrale dhe gurëve natyralë ka një efekt të dobishëm për mirëqenien, kujdesin dhe bukurinë.

Shënim: secila pjesë është punuar me dorë, kështu që ngjyra, struktura dhe madhësia mund të ndryshojnë pak nga pjesa në copë.

DETAJET E PRODUKTIT:

Metal: Arri 18K
Guri natyror: Ametist
Madhësia e gurit: 20 x 20 mm
Gjatësia totale e zinxhirit: 660 mm (66 cm)
Pesha totale e gjerdanit dhe varëses: 20 g
Kapaciteti: 1 deri në 3 pika parfum natyral ose vaj esencial

Zgjidhni Shishen tuaj Falas 3ml me vlerë 8,90 € për të mbushur Varësen tuaj Aromatike:

Qartë

detajet e produktit

Améthyste

Ametisti qetëson ankthin, sjell qetësi dhe qetësi. Ndihmoni njerëzit me problemin e varësisë. Gjithashtu mund të përdoret gjatë natës për problemet e gjumit, lehtëson makthet. Guri qetësues, i cili na mban në rrugën tonë të jetës.

Pastrimi i trupit: Pastron gjakun.

Shishe llak e rimbushshme

1 - Zhvidhosni shishen me llak nga shishja 50 ml.

Si të mbushni Aroma-bijou

2 - Duke përdorur pipetën e dhënë, merrni disa pika parfum natyral.

Mbush Aroma Bijou

3- Mbushni Aroma Bijou tuaj me parfum natyral me ndihmën e pipetës.

varëse aromatike që shpërndan aromën natyrale

4-Vishni aromën tuaj natyrale pranë zemrës për një përhapje të ngadaltë gjatë gjithë ditës.

Avis

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që komenton "Varësja e Sofjes në Ametist dhe Ari"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Avis

Ende nuk ka komente.

Bëhu i pari që komenton "Varësja e Sofjes në Ametist dhe Ari"

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.